Poziv za predlaganje tema za drugu radionicu

Objavljeno 14.03.2012. 15:00

Ohrabren uspešno realizovanom prvom radionicom, održanom 10. marta, KSI poziva sve članove koji su zainteresovani da za sledeću radionicu predlože teme koje bi želeli da predstave u vidu prezentacije ili interaktivne radionice i da e-mail-om pošalju predsedniku KSI kratak predlog teme dužine do 200 reči ( pogledati predloge za prvu radionicu za referencu ).

Prijem predloga tema za drugu radionicu će trajati do nedelje, 25. marta 2012. godine, nakon čega će biti poslate članovima za izglasavanje dve koje žele da slušaju na drugoj radionici.

Ovom prilikom takođe pozivamo sve članove da predlože svoje ideje za projekte izrade aplikacija, portala ili drugih IT proizvoda koji bi se realizovali u saradnji sa ostalim članovima KSI, a koji bi za cilj imali da poboljšaju kvalitet studiranja, razmena iskustava i informacija među studentima i obrazovnim institucijama.